Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης

Η Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης αποτελείται από:

1. Μπασούρης Μαρίνος, Αντιδήμαρχος, ως Πρόεδρος

2. Εθνική Συνομοσπονδία Ατόμων με Αναπηρία: Τακτικό μέλος κ. Πανανός Αριστείδης με αναπληρωτή τον κ. Λυμβαίο Ιωάννη

3. Κινηματογραφική Λέσχη Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κα Στεφανοπούλου Βιργινία με αναπληρωτή τον κ. Καλαντίδη Δημήτρη

4. Σκακιστικός Όμιλος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ.Φέστας Γιώργος με αναπληρωτή τον κ. Φέστα Παναγιώτη

5. Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Τασούλας Μιχάλης με αναπληρώτρια την κα. Βοσινάκη Ευαγγελία 

6. Σύλλογος Κρητών Ηλιούπολης «Η Κρήτη»: Τακτικό μέλος κ. Πρωτοπαπαδάκη Κωνσταντίνο με αναπληρωτή την κα. Σαββοιδάκη Καλιόπη

7. Ελληνική Εταιρεία Σκλήρυνσης κατά Πλάκα: Τακτικό μέλος κα Μακρυκώστα – Μαρή Ευαγγελία με αναπληρώτρια την κα Μοναστηριώτη Κων/να

8. Ελληνικός Ορειβατικός Σύλλογος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Ρωμανάς Σωτήρης με αναπληρωτή τον κ. Γκούσκο Δημήτριο

9. Κίνηση Πολιτών Ηλιούπολης  (ΚΙΠΗ): Τακτικό μέλος κα Δημητρίου Ευαγγελία με αναπληρώτρια την κα Ύδρα Πάρντος

10. Εθελοντική  Υπηρεσία Δασοπροστασίας και Πυρόσβεσης: Τακτικό μέλος κ. Αναγνώστου Γιάννης με αναπληρωτή τον κ. Κονδύλη - Ρώτα Αλέξανδρο

11. Γυμναστικός Σύλλογος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ.Λαγογιάννης Γιώργος με αναπληρωτή τον κ. Τρομπέτα Ανδρέα.

12. Σύλλογος Μεσσηνίων Ηλιούπολης «ο Αριστομένης»: Τακτικό μέλος κ.Κακριδώνης Παναγιώτης με αναπληρωτή τον κ. Τσούτσουρα Νικόλαο

13. Αθλητικός Κολυμβητικός Όμιλος «ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ»: Τακτικό μέλος κ. Παπαιωάννου Ιωάννης με αναπληρωτή τον κ. Μπέκα Κων/νο

14. Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός Περιφερειακή Επιτροπή Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κα Συνοδινού Γεωργία με αναπληρώτρια την κα Παπαδοπούλου Ευαγγελία

15. Σύλλογος Ηπειρωτών Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κα Αναστασίου Έφη με αναπληρωτή τον κ. Στέγκο Νικόλαο

16. Φιλανθρωπική Ένωση Αγ. Ταβιθά: Τακτικό μέλος κα Μαραγκάκη Έφη με αναπληρώτρια την κα Κωνσταντοπούλου Σταματίνα

17. Σύλλογος Αρκάδων Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Αντζινάς Νικόλαος με αναπληρωτή τον κ Τσουκαλά Ανδρέα

18. Σώμα Ελληνίδων Οδηγών: Τακτικό μέλος κ. Λουρίδασ Θεόδωρος με αναπληρώτρια την κα Κσσιμάτη Άννα

29. Συντονιστική Επιτροπή ΠΑΣΟΚ Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος την κα. Τζίνη Ζηνοβία (Τζένη) με αναπληρωτή τον κ. Κοντούλη Κων/νο

20. Σύλλογος Κερκυραίων Ηλιούπολης « Οι Φαίακες»: Τακτικό μέλος κα Αγάθου Βάντα με αναπληρωτρια την κα. Κουσούνη Σοφία

21. Εξωραϊστικός, Ψυχαγωγικός και Πολιτιστικός Σύλλογος Τυπογραφικών «Η Αλληλεγγύη»: Τακτικό μέλος κα Στερεοπούλου Ζαχαρούλα με αναπληρώτρια την κα Νικολετοπούλου Ευγενία 

22. Ροταριανός Όμιλος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Γαρδούνης Αναστάσιος με αναπληρωτή τον κ Ανδρουλιδάκη Γεώργιο

23. Σύλλογος Λευκαδίων Ηλιούπολης « Η Φανερωμένη»: Τακτικό μέλος κα Λάζαρη Βαμβακούση Διονυσία με αναπληρωτή τον κ. Γεωργάκη Ευάγγελο

24. Σωματείο Κυριών «Η Πρόοδος»: Τακτικό μέλος κα Κατσαρού Νικολέτα με αναπληρώτρια την κα Μαυχασίρη Χάιδω

25. Σύνδεσμος Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Μήτσης Αθανάσιος με αναπληρωτή τονΚαραχάλιο Πραξιτέλη

 

Τακτικά Μέλη

1. Πλατύραχου Ελένη,  Λασκαράτου 26 (Ενορία Αγίων Αναργύρων)

2. Φίλων Μαρία,  Ηρ. Πολυτεχνείου 36 (Ενορία Αγίας Παρασκευής)

3. Δημητροπούλου Γιαννούλα, Πάτμου 72-74 (Ενορία Αγίας Μαύρας)

4. Σιαππίκας Ιωάννης, Δημοκρατίας 84 (Ενορία Αγίας Μαρίνας)

5. Βλαβιανού Θηρεσία, Ζηρίας 8 (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου)

6. Μπαμιεδάκης Κων/νος, Θάσου 10 (Ενορία Αγίου Κων/νου) 

7. Κανάκης Βασίλειος, Ιωαννίνων1 (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου) 

8. Μήτσουρας Βασίλειος, Τριζωνίων 23 (Ενορία Αγίου Κων/νου)

 

Αναπληρωματικά Μέλη

1. Αγιαννοπούλου Δανάη, Πατρών 3 (Ενορία Αγίων Αναργύρων)

2. Λάγιου Άρτεμις, Νικομάχου 53 (Ενορία Αγίας Παρασκευής)

3. Βασιλάκης  Δημήτριος Λυσικράτους 37 (Ενορία Αγίας Μαύρας)

4. Φραγκουλίδου Παναγιώτα, Δρίσκου 2 (Ενορία Αγίας Μαρίνας)

5. Παρίση Νικολλέτα, Βάκχου 7 (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου)

6. Αργυρός Νικόλαος, Φρατζή 12-14 (Ενορία Αγίου Κων/νου)

7. Κάκαρη Άννα, Βάκχου 16β (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου) 

8. Δεληγιαννίδης Κωνσταντίνος (Ενορία Αγίου Κων/νου)

 

Εκπρόσωποι δημοτικών παρατάξεων

1. Καλαντίδης Δημήτριος ως αναπληρωτής του κ. Κοκοτίνη Χρήστου (ΗΛΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ)

2. Κρέσπης Κωνσταντίνος ως αναπληρωτής του κ. Αναγνώστου Ιωάννη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ)

3. Μαρίνος Σπυρίδων ως αναπληρωτής του κ.Ευσταθίου Αναστασίου (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ)

4. Ραγκούση Αικατερίνη ως αναπληρώτρια του κ. Πανταζόπουλου Δημητρίου (ΕΝΩΤΙΚΟ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ)

5. Μίαρης Θρασύβουλος ως αναπληρωτής της κ. Πίκουλα Αργυρώς (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ)